Поиск: • Вакансии      
Резюме

Начало -> Резюме в категории: Юристы, адвокаты

Добавить в блокнотВерсия для печати Резюме: юрисконсульт
Мужчина
Добавлено:07-07-2011
Зарплата:500 $
Пол:мужской
Возраст: 42
Образование:высшее
График работы:полный рабочий день

Вища юридична освіта, стаціонар (Київський державний університет 1989 – 1994 роки).
5 серпня 1968 року народження, м. Самбір, Львівської обл.
Бажаний графік роботи – повний робочий день.
Регіон – центральний.
Заробітна плата – від 5000.00 грн.
8(067)4324632, e-mail:v.nezgovorov@gmail.com
Досвід роботи:
Січень 2010 року по теперішній час – товариство з обмеженою відповідальністю, торгівля лікеро-горілчаними напоями. Отримання дозвільних документів, спілкування з фіскальними органами, претензійно – позовна робота щодо погашення дебіторської заборгованості, представництво в господарських судах, судах загальної юрисдикції, робота з органах ДВС щодо повернення існуючої заборгованості.
Липень 2006 року по січень 2010 року – відділення АТ «Сведбанк» (публічне), начальник юридичного відділу. Розгляд, укладення та супроводження договорів, перевірка правового статусу кредиторів, претензійно – позовна робота щодо погашення дебіторської заборгованості, представництво в господарських судах, судах загальної юрисдикції, робота з органах ДВС щодо повернення існуючої заборгованості.
Червень 2003р. – липень 2006 року закрите акціонерне товариство “Вінницяпобутхім”, начальник юридичної служби. Робота в сфері корпоративного права (проведення зборів акціонерів, реєстрація акціонерів, проведення емісії акцій), внесення змін до установчих документів та їх реєстрація, претензійно – позовна робота, складання господарських, колективних, трудових, зовнішньоекономічних контрактів; правовий аналіз, підготовка і супроводження реалізації угод; юридична експертиза договорів та контрактів, оскарження актів ненормативного характеру контролюючих органів, представництво і захист інтересів товариства у відношеннях з державними органами, розгляд справ щодо захисту виключного права на знак для товарів та послуг, представництво в господарських судах всіх інстанцій, представництво в судах загальної юрисдикції, представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України.
Травень 2002 року – червень 2003 року Вінницька філія ПриватБанку на посаді юрисконсульта. Розгляд, укладення та супроводження договорів, перевірка правового статусу кредиторів, претензійно – позовна робота щодо погашення дебіторської заборгованості, представництво в господарських судах.
Серпень 2000 року – травень 2002 року мале приватне підприємство “Фірма “МЕД” на посаді юрисконсульта. Ведення кадрового обліку на підприємстві, укладення договорів, розгляд питань щодо придбання та захисту авторських та суміжних прав, розгляд справ в судах загальної юрисдикції (трудове законодавство), оформлення документації щодо права власності на цілісний майновий комплекс, оформлення документації щодо права власності на земельні ділянки.
Січень 1999 року – серпень 2000 року Вінницька філія “Торговий дім “Газ України” на посаді старшого юрисконсульта, начальника юридичного відділу. Розгляд укладення та супроводження договорів, претензійно – позовна робота щодо стягнення дебіторської заборгованості, листування з органами виконавчої влади, представництво в господарських судах, тощо. Звільнений за власним бажанням, в зв’язку із ліквідацією філії.
Січень 1996 року – січень 1999 року Вінницьке відділення АК АПБ “Україна” на посаді юрисконсульта І категорії. Розгляд та укладення договорів, претензійно – позовна робота щодо стягнення дебіторської заборгованості, неустойки, розгляд справ в господарських судах, судах загальної юрисдикції (трудове, житлове законодавство).
Травень 1995 року – січень 1996 року Вінницький обласний центр зайнятості населення на посаді юрисконсульта. Розгляд та вирішення питань, пов’язаних з виконанням Закону України “Про зайнятість населення”.
Лютий 1994 року – лютий 1995 року прокуратура м. Вінниці на посаді старшого слідчого. Порушення, розслідування, направлення до суду кримінальних справ.
Вільне користування комп’ютером (продвинутий користувач) (Word, Excel, Internet, НАУ, Liga-закон, 1С-Підприємство).
Мова: вільне володіння українською, російською, англійська – із словником.
Особисті якості: комунікабельність, гнучкість, оперативне рішення виробничих питань, ініціативність, вміння керування підлеглим колективом, формулювання особистої думки в письмовому вигляді, оформляння юридичної документації; аналітичний розум і структурне мислення, тактовність; здібність працювати в стресовій ситуації; орієнтація на кінцевий результат; вміння ефективно працювати в команді для досягнення поставлених завдань та цілей, можливість довготривалих відряджень; згоден на переїзд з відповідною компенсацією.
Додаткова інформація – 21007, м. Вінниця, вул. Червоноармійська, 18, кв. 27.
Одружений: Дружина: Незговорова (Фоміна) Оксана Валеріївна, 1972 року народження, працює у Вінницькій філії ПАТ «ПриватБанк» на посаді касира.
Дочка: Незговорова Олександра, 1993 року народження, студентка.
Син: Незговоров Ілля, 2001 року народження, навчається у середній загальноосвітній школі № 6 м. Вінниці.

Телефон:(067)432-46-32
E-Mail:
 
Постоянный адрес объявления: http://job2.vn.ua/resumes/977.html

Ваш блокнот

Блокнот В вашем блокноте:
• вакансий - 0
• резюме - 0
• объявления купля/продажа - 0
Как запомнить мой блокнот?

Реклама