Поиск: • Вакансии      
Резюме

Начало -> Резюме в категории: Системные администраторы

Добавить в блокнотВерсия для печати Резюме: Оператор ПК, Техник-програмист, бухгалтер
Мужчина
Добавлено:30-11-2010
Зарплата:договорная
Пол:мужской
Возраст: 28
Образование:техникум / колледж
График работы:полный рабочий день

1. Прізвище, ім’я та по батькові. Москвітін Ігор Володимирович.
2. Основні особисті дані. Проживаю в м. Вінниця, вул. Фрунзе 75 кв. 51, телефон 26-96-64, народився в м. Челябінськ (Росія) 28 вересня 1982 року, громадянин України, неодружений.
3. Ціль у пошуку роботи. Шукаю роботу, яка б задовольнила мої особисті і матеріальні прагнення. Вважаю за найкраще – роботу, що пов’язана з використанням персонального комп’ютера, і в якій я маю певний досвід.
4. Освіта. Закінчив в 2001 р. Вище професійне училище №4 м. Вінниці за спеціальністю “Експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень” і здобув кваліфікацію техніка-програміста та бухгалтера.
5. Досвід роботи. З 01.09.2000 р. по 24.07.2001 р. - оператор ПЕОМ центра АСУ обласної клінічної лікарні ім. Пирогова. Працював по аналітичній обробці медичного персоналу лікарні. З 2003 р. по вересень 2005 р. працював регіональним менеджером ТОВ «Ваш Час» м. Київ з вантажних перевезень по Україні. За час роботи в цій організації я отримав певний досвід з вивчення і аналізу ринку вантажних перевезень з використанням ПК у Вінницькому регіоні, що позитивно вплинуло на обсяг товарообороту здійснених перевезень у 2,5 рази. Маю практичні навички роботи на транспортному інформаційному сервері http://www.light.lardi-trans.com з пошуку та відправки вантажів по Україні та іншим країнам.
6. Додаткова інформація. Я впевнений, що:
- маю певний досвід в роботі з програмним забезпеченням: Windows, Microsoft Office (Word, Excel, Access), 1C – Бухгалтерія 7,7, Coral, Photoshop, Page Maker та інші;
- цілеспрямований, комунікабельний, наполегливий в досягненні поставлених цілей;
- бажаю добре працювати і на основі цього бути матеріально забезпеченим;
- стрімкий до самоосвіти, в подальшому бажаю продовжити навчання для отримання вищої освіти за спеціальністю економіст-програміст (менеджер) на заочній формі.
Висновок: бажаю добре працювати з метою подальшого отримання кар’єрного зросту і на основі цього мати матеріальне і соціальне забезпечення.

Додаткова інформація: дом. 26-96-64; моб. 098-524-69-39

Телефон:0985246939
E-Mail:
 
Постоянный адрес объявления: http://job2.vn.ua/resumes/907.html

Ваш блокнот

Блокнот В вашем блокноте:
• вакансий - 0
• резюме - 0
• объявления купля/продажа - 0
Как запомнить мой блокнот?

Реклама